Bilgi & Rezervasyon
+90 (384) 511 67 23

SPA

Selus Per Aqua
Sudan Gelen Sağlık

SPA & WELLNESS, HAVUZ
Huzur ve Sağlık

Otelimizde biri kapalı, diğeri açık olmak üzere iki havuzumuz ve çocuk havuzlarımız mevcuttur. Havuz başı ve ırmak kenarı bahçede 750 kişilik banket organizasyonu yapılabilmektedir.
Otelimizin Spa merkezinde Kapalı havuz, Fitness salonu, 2 adet karakteristik Türk hamamı, havuz manzaralı sauna, fin hamamı, kar çeşmesi, değişik konseptte 6 adet masaj odası mevcuttur.
Spa Merkezi, kapalı havuz kullanımı ve masaj hizmetleri ücretlidir.
Açılış Kapanış Saatleri : Yaz : 15.00 – 23.00 Kış : 14.00 – 22.00
Açık havuz kullanımı otel misafirlerine free olup; spa merkezi hizmetleri ve kapalı havuz extra ücretlendirilir. Açık Havuz Yaz sezonunda 10.00 – 19.00 saatleri arası hizmettedir. Kuaför hizmetimiz 16.00 -22,00 saatleri arasında açık olup talep doğrultusunda randevulu çalışmaktadır.

CİLT BAKIMI
Işıldayan Sağlıklı Bir Cilt İçin

Kim kusursuz bir cilde sahip olmak istemez ki? Dünyaca ünlü dermatologlar tarafından geliştirilmiş cilt bakım ürünleri, ve profesyonel kadromuz ile sizlere harika bir cilt kazandırmak için buluşuyor.

Organik ürünlerden elde edilmiş maskelerden, peelinglere, gülsuyu ile hazırlanmış jakuzilere kadar kendinizi özel hissetmek istediğinizde aklınıza gelecek tek adres Suhan Kapadokya Spa olacak.